Muutus tehnilise nõustamise ettevõtte Projector juhatuses - Projector

Muutus tehnilise nõustamise ettevõtte Projector juhatuses

Muutus tehnilise nõustamise ettevõtte Projector juhatuses: pikaaegne Projectori tegevdirektor Alger Ers annab teatepulga edasi.

Projector, peaaegu kahe kümnendi pikkuse ajalooga Balti riikides tegutsev tehnilise nõustamise ettevõte, on muutunud. Projectori asutaja Alger Ers, kes on ettevõtet Balti riikides juhtinud üle 18 aasta, on avaldanud soovi lahkuda ettevõtte juhi ametist alates 1.veebruar 2023 ja Projectori uueks tegevdirektoriks saab Janek Hintsov, kes on praegu kinnisvarateenuste ettevõtte Newsec Eesti riiklik direktor varahalduse alal.

Alger Ers, kes lahkub oma ametist Projectori tegevdirektorina, jääb ettevõtte osanikuks edasi. Ettevõtte pikaajalise tegevdirektori koha üle võttev Janek Hintsov ütleb, et strateegilised muudatused olid ette valmistatud.

Alger Ers ütleb, et Projectori asutajana on tal hea meel, et on olnud osa niisugusest silmapaistvast Balti meeskonnast, ning on aeg tunda uhkust selle üle, mida Projector on alates 2004. aastast loonud.

Alger Ers on tänulik kõigile kolleegidele, partneritele ja klientidele selle eest, et tal on olnud võimalus viia Projector koos kõigiga nii kaugele.

Eelmise aasta alguses omandas Projectori kinnisvarateenuste grupp Newsec. Tehingu järel on ettevõte edukalt jätkanud tegevust sama kaubamärgi all.